Informacion
For more information about our classifieds, please check following links.
Mirë se erdhe në myWebsite.com! Kyçuni A je i ri ne faqen tonë? Krijo llogari
Kategoritë
1 - 2 e 4

Pershkrimi

Shitet kompjuteri gaming shume pak i perdorur . Per te pare me teper rreth tij shikoni fotot. E shes per arsye ekonomike prandaj cmimi eshte shum i arsyeshem 140 mij lek t vjetra. Te interesuarit te me kontakrojne ne nr 0677180333 ose ne whatsapp.

Komentet Shto

Shto koment të ri
Asnjë koment nuk është shtuar ende. Bëhu i pari për të lënë koment!

Kontakto shitësin

Mbyll
  *
  Kjo hapesirë është e nevojshme

  Informacionet e shitësit

  Xhoni
  Përdorues i paregjistruar

  Vendndodhja e njoftimit

  Albania

  Emaili i shitësit

  Mbyll
  .
  - nuk mund të kopjoni dhe ngjisni, duhet ta rishkruani atë
  - mos dërgoni spam
  - bëni vetëm pyetje në lidhje me këtë produkt
  - mos u nëni të pasjellshëm